جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

بیانیه‌ کشتار وحشیانه مسلمانان نیجریه

  اداره تبلیغات اسلامی وشورای هیئات مذهبی شهرستان بهارستان در بیانیه‌ای کشتار وحشیانه مسلمانان نیجریه را محکوم کردند.

  دراین بیانیه با اشاره به شهادت تعداد زیادی از شیعیان مظلوم در نیجریه از سکوت مجامع بین المللی و اسلامی در برابر این جنایات ابراز تاسف شده است.

  در ادامه آمده است خبر دهشتانک کشتار وحشیانه شیعیان مظلوم نیجریه توسط ارتش این کشور احساسات صدها میلیون مسلمان جهان و همه آزاده‌های جهان را جریحه‌دار نمود و چنین جنایتی بدون تردید ادامه خط انحرافی کشتار مسلمانان توسط فرقه ضاله تکفیری سلفی است که مدتی است در آفریقا و دیگر نقاط جهان دست به چنین جنایت‌هایی می‌زند و در پس پرده از حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی برخوردارند.

  در ادامه بیانیه  ضمن ابراز تأسف از عملکرد دولت نیجریه آمده است کشور نیجریه به جای اینکه فرقه ضاله بوکوحرام را - که در این چند سال این همه جنایت کرده و انسان‌های زیادی را به قتل رسانده است- قلع و قمع کند، با اینها همکاری کرده و شیعیان مظلوم را به قتل می‌رساند و متأسّفانه این جنایت برای آنها عادی شده است.فلذا لازم می دانیم این عمل غیر انسانی را که از سوی دولت نیجریه رخ داده محکوم نموده واعلام همدردی با شیعیان بخصوص خانواده های داغدارمی نماییم.


  این مطلب تا کنون 41 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 24 آذر 1394
  منبع
  برچسب ها : نیجریه ,شیعیان ,کشتار ,جهان ,مظلوم ,مسلمانان ,شیعیان مظلوم ,کشتار وحشیانه ,دولت نیجریه ,فرقه ضاله ,مسلمانان نیجریه ,وحشیانه مسلمانان نیجریه ,کش ,
  بیانیه‌ کشتار وحشیانه مسلمانان نیجریه

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر